O NÁS

Dvě nejlepší kamarádky, které se rozhodly zaplnit svět láskou. Často jsme ve svém šatníku narážely na problém, že jsme neměly dokonalé tričko, které by se nám hodilo ke všemu.

Rozhodly jsme si ho tedy vytvořit samy. Našly jsme skvělého dodavatele a také jedinečný nápis – V lásce...

Postupně jsme zjistily, že nám chybí i správná mikina, a tak jsme ji stvořily.
A protože jsme holky složitých tvarů, ale milovnice jednoduché módy, vzala Bára šicí stroj a začala tvořit kolekci šatů. A jaká je? Pohodlná, nadčasová a hlavně V lásce...

Proč V lásce...? Je to milé slovní spojení, které v lidech vždy vyvolá úsměv, a o to nám šlo. Doba je uspěchaná a nosit poselství V lásce ...je přece milá věc. Proč tam jsou tři tečky? To proto, že každý může být v momentální lásce s čímkoli????

Postupně nám přibývají produkty, které mají rádi naši kamarádi nebo naše děti. A takhle vznikly čepice a přidaly se i tašky.

Co je jisté? Budeme pokračovat a kolekci V lásce... budou postupně doplňovat další.

Příběh toho, proč jsme do toho spolu šly? Známe se doslova od malička. Poprvé jsme se setkaly, když nám byly zhruba čtyři roky. I přesto, že Bohunka žila v Českém ráji a Bára v Praze, trávily jsme spolu spoustu času. Vzhledem k tomu, že jsme spolu vydržely už třicet let jsme si jisté, že to, co děláme bude skvělé a že nás to jen posune dál. Máme společné myšlenky i zájmy a až otravně jsme na sebe napojené, proto doufáme, že to na našich kolekcích bude znát. A v čem se neshodneme? Rozhodně v oranžové barvě... Bára ji miluje a Bohu nenávidí!

Jsme rády, že jste v tom s námi!

V lásce...
Bára a Bohunka

Dvě ženy v lese
Jedna žena v mikine v lasce od Bohumerch Jedna žena v mikine a v čepici v lasce od Bohumerch

Bohunka

Tvoje nejoblíbenější barva?

Je to rozhodně černá. Nicméně miluju i kombinace jako je například fialová a zelená. To byla moje velká vášeň, když jsem měsíc trávila v Londýně. Další oblíbenec je bordó. Proto naše Sakura šaty vznikly nejprve v černé a hned na to v bordó.

Umělec, který tě fascinuje?

Díky tomu, že mě i Báru učil lásce k umění i můj táta, který je profesor dějin umění, jsou to například – Monet nebo Gaudí. Právě s Monetem mám spojený jeden oděvní sen, který se nám snad do budoucna podaří zrealizovat.

Jaký je tvůj zásadní životní okamžik?

Když pominu to, že jsem se narodila úžasným rodičům a mám skvělé sourozence, je to pro mě rozhodně narození Bářiných dětí. Myslím, že nás obě naučily dívat se na svět dětskýma očima.

Bára

Tvoje nejoblíbenější barva?

Jednoznačně jarní zelená (úplně vidím, jak Bohunka kroutí očima). Zbožňuji zelenou barvu, příchod jara a znovuzrození, takže pokud je něco v našem sortimentu zelené, můžete si být jisti, že za to můžu já:-) Ráda kombinuji černou s výraznými barvami (zelená, oranžová, červená) a doplňky.

Umělec, který tě fascinuje?

Když pominu to, že jsem se narodila úžasným rodičům a mám skvělé sourozence, je to pro mě rozhodně narození Bářiných dětí. Myslím, že nás obě naučily dívat se na svět dětskýma očima.

Za geniálního umělce z oblasti hudby považuji skladatele Roberta Jíšu, na kterého jsem narazila, když jsem se snažila zachránit si spánek po narození prvního syna a hledala jsem vhodnou hudbu pro miminko. U jeho relaxační hudby jsme blaženě usínali oba dva. Pan Jíša mi otevřel dveře do oblasti filmové muziky, kterou jsem najednou začala mnohem intenzivněji vnímat.

Jaký je tvůj zásadní životní okamžik?

Když si mě Bohunka vybrala za kamarádku. Změnilo to absolutně celé mé vnímání světa. Do uhlazeného života “Pražandy” se mi vřítil hurikán, za který jsem neuvěřitelně vděčná:-)

Poděkování

Jedna věc je zásadní, a to obklopit se lidmi, kteří ve vás věří. Asi největší poděkování patří Míše a Markovi z Goldweb, kteří v nás nejen věřili, ale také nám pomohli k tomu, aby vznikl náš web. Věděli jste, že je to vlastně neuvěřitelně složité? Jak si vybrat písmo, kam patří fotky a co pak dopisy, které by vždy měly přistát na váš e-mail? Musíme říct, teda spíš Bára, že jsme byly vděčné za naše průvodce světem webů a e-shopů. Markovi nikdy nepřišlo nic složité a vlastně v nás spíše vzbuzoval naději, že na konci cesty je cíl. Nejlepší na tom bylo, že v nás oba věřili a Marek oblečen v našem tričku V lásce… stvořil tyto stránky. Děkujeme a všemi deseti doporučujeme tyhle dva úžasné lidi. Plňte si sny spolu s nimi!

Zpět do obchodu